EN

Software Engineer - Java and .NET technologies

Miejsce pracy : Kraków, Polska

Obszar : Polska

Obszary zatrudnienia : Software Engineer - Java and .NET technologies

Rodzaj zatrudnienia : Pełen etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy inżynierów oprogramowania w technologiach Java oraz .NET.
Doświadczenie i/lub zainteresowania związane z obsługiwanymi przez nas liniami biznesowymi będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Ciekawe i ambitne projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju kariery w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny

Prosimy przesłać list motywacyjny oraz CV na adres: [email protected]

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.